بلاگ

اتفاقات روزمره، اخبار مهم و دیگر مطالب چی خوندی

بلاگ /

گذری یک ساله از یک آغاز


یک سال کتابی

به نام آنکه هستی بخش عالم هست.
چه زود روزها می گذرد و بار این روزگار فقط به سن های ما اضافه می شود در حالی که سن واقعی ما به قدر فهم ما از عالم افزایش می یابد.
خوب باید بگم که تقریبا یک سال از طرح ایده اولیه شبکه اجتماعی کتاب و کتاب خوانی می گذرد و در ابتدا فقط وجود یک فضایی برای اشتراک نقد و نظرها روی کتاب ها بود که بعدش کم کم با کمک دوستانمان تکمیل تر شد و حالا میبینید که پس از یک سال سامانه به این نقطه رسیده است و هم چنان در تلاش هستیم تا خدمات بهتری را بتوانیم ارائه دهیم.
باید بگویم که دغدغه اصلی همه ما در مجموعه اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی بوده و هست و خواهد بود و بیشتر از همه تلاشمان این بوده تا در معرفی و بحث و نظر و تبادل کارهای خوب در حوزه کتاب، بتوانیم اثر گذاری داشته باشیم و بتوانیم سطح دانش و آگاهی را در جامعه خود بالاتر ببریم.
این اهمیت کتاب آن قدر بالا هست که صفحه ها در مورد اهمیت آن می توان نوشت ولی فقط به یک جمله اکتفا خواهم کرد و آن هم این که هر چه سطح درک و آگاهی یک ملت بیشتر باشد انتخاب ها و دستاوردهای درست و مناسب تری خواهند داشت و این محقق نمی شود مگر با مطالعه بیشتر و بیشتر... .
ما در چی خوندی؟ به دنبال هر بیشتر شدن رنگ کتاب در زندگی ها هستیم. به حضور و همراهی و کمک تمام دوستانمان مشتاقیم و با آغوشی گرم پذیرای همراهی آن ها در این مسیر هستیم.

#کتاب    #کتابخوانی

#شبکه_اجتماعی    #چی_خوندی

#آگاهی   #رشد   #نقد   #نظر


چهارشنبه 8 اردیبهشت / نویسنده : جعفر جعفری