@{{ user_rate = 0 }}

آفتاب در حجابروند ها : #کتاب،

آفتاب در حجاب

سید مهدی شجاعی 0 صفحه

انتشارات انتشارات کتاب نیستان

کتاب صوتی آفتاب در حجاب نوشته سید مهدی شجاعی روایتی از زندگی حضرت زینب از کودکی تا زمان وفات ایشان است. سید مهدی شجاعی این داستان تاریخی را به زبانی جذاب و شیوا روایت کرده و  کتاب صوتی آفتاب در حجاب توسط انتشارات نیستان در اختیار مخاطبان قرار داده شده است.
درباره کتاب صوتی آفتاب در حجاب
سید مهدی شجاعی در کتاب صوتی آفتاب در حجاب زندگی حضرت زیبنب (سلام الله) از کودکی ایشان تا حادثه عاشورا و سپس داستان اسارت و وفات این بانوی والامقام را روایت می‌کند. سید مهدی شجاعی این داستان تاریخی-مذهبی را براساس تحقیقات دقیق در زوایای پنهان تاریخی زندگی حضرت زینب بیان کرده است. کتاب صوتی آفتاب در حجاب با داستان کابوس حضرت زینب در کودکی آغاز می‌شود. این کابوس خبر از رحلت پیامبر، شهادت مادر و پدر و برادران دارد. کتاب در پایان نیز با همین خواب پریشان به اتمام می‌رسد.
شنیدن کتاب صوتی آفتاب در حجاب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟
اگر علاقه‌مند به داستان زندگی ائمه معصومین هستید شنیدن کتاب صوتی آفتاب در حجاب تجربه‌ای جذاب برایتان خواهد بود. این کتاب صوتی رمانی تاریخی و مذهبی از داستان واقعی حضرت زینب (سلام الله) است که زبان شیوا و جذاب آن هر شنونده‌ای را با خود همراه می‌کند.
درباره سید مهدی شجاعی
سید مهدی شجاعی نویسنده نام آشنای معاصر کشورمان است که در سال ۱۳۳۹ به دنیا آمد. وی تحصیل در رشته‌های ادبیات نمایشی و رشته‌ی حقوق را آغاز کرد اما به‌دلیل مهارت و علاقه‌ به نوشتن، تحصیلات دانشگاهی‌ را رها کرد و به نوشتن در روزنامه‌ها و مطبوعات مشغول شد. سیدمهدی شجاعی علاوه بر فعالیت در صفحه‌های هنری و فرهنگی روزنامه‌ی جمهوری اسلامی، سردبیر ماهنامه‌ی صحیفه، مجله‌ی رشد جوان و مدیر انتشارات برگ نیز بود. وی در ادامه مجله نیستان را تاسیس کرد اما این مجله تعطیل شد و شجاعی «انتشارات نیستان» را تاسیس کرد. ازجمله آثار منتشر شده از  سید مهدی شجاعی عبارت هستند از: کشتی پهلو گرفته، پدر عشق و پسر، کمی دیرتر...، دموکراسی یا دموقراضه؟ و....
جملاتی از کتاب صوتی آفتاب در حجاب
صدای ضجه دوست و دشمن، زمین و آسمان را برمی‌دارد. زنان و فرزندان که تاکنون فقط سکوت و صبوری و تسلی تو را دیده‌اند، با نوحه‌گری جانسوزت بهانه‌ای می‌یابد تا سیر گریه کنند و عقده‌های دلشان را بگشایند. از اینکه می‌بینی دشمن قتاله‌ی سنگدل هم گریه می‌کند، اصلا تعجب نمی‌کنی، چرا که به وضوح، ضجه‌ی زمین را می‌شنوی، اشک اشیا را مشاهده‌ می‌کنی، گریه‌ی آسمان را می‌بینی، نوحه سنگ و خاک و باد و کویر را احساس می‌کنی و حتی می‌بینی که اسب‌های دشمن آن چنان گریه می‌کنند که سم‌هاشان از اشک چشم‌هاشان‌ تر می‌شود. ولوله‌ای به پا کرده‌ای در عالم، زینب! هیچ کس نمی‌توانست تصور کند که این زینب استقامت اگر بخواهد در مصیبت برادرش نوحه‌گری کند، چنان آتشی به جان عالم و آدم می‌افکند که اشک عرش را در می‌آورد و دل سنگین دشمن را می‌لرزاند. اما این وضع، نباید ادامه بیابد که اگر بیابد، دمی دیگر آب در لانه‌ی دشمن می‌افتد و سامان بخشیدن سپاه را برای عمر سعد مشکل می‌کند. «برای شنیدن جملات بیشتری از کتاب صوتی آفتاب در حجاب، بخش نمونه فایل را رایگان دانلود کنید.»

برش هایی از کتاب